top of page

Авторська колекційна картина "Сублімація"

Оновлено: 21 лист. 2023 р.

В психології Сублімація – це захисний механізм психіки.


Сублімація допомагає трансформувати деструктивну енергію на позитивну. Якщо вивести цей механізм на рівень усвідомленості та навчитися керувати своєю енергією, то будь-який негатив можна перетворити на корисний ресурс.


Спочатку під сублімацією у психології розуміли трансформацію сексуальної енергії у творчість, потім так почали називати будь-яку заміну енергій.


Через сублімацію Людина не пригнічує свої бажання та почуття, а дозволяє їм вийти соціально прийнятним шляхом. У данному випадку в цьому сюжеті цей шлях лежить через створення сім'ї і народження дитини.


З іншого боку Сублімація – це метод термоперенесення зображень на різні поверхні. Іншими словами – цепосіб фарбування, який дозволяє отримати яскраві кольори, стійкі до впливу навколишнього середовища. Так як і народження дитини та навчанння її стійкості до будь-яких життевих викликів.


Авторська картина "Сублімація" - витончений приклад сюжетної абстракції, де художниця Ванда Орлова втілює відомий сюжет у формі абстрактних образів. Тут сутність та емоції теми "цінності сім'ї в житті кожної людини" виражені через відчуття кольору, форми та текстури.


Глядачеві запропоновано поглибитися у світ абстракції та знайти власний контекст інтерпретації. Силуети, що можуть асоціюватися з родинними образами, втілені в абстрактній формі, дозволяючи кожному глядачеві відчути універсальну силу сімейних зв'язків.


Картина "Сублімація" - це запрошення розглянути власне ставлення до цінностей сім'ї через призму художньої абстракції.

Кожен може знайти у цьому творі власний внутрішній діалог та відкрити для себе нові аспекти розуміння сімейних цінностей.


зображення родини з дитиною
Sublimation,40×60cm,Vanda_Orlova,Ukraine,2023

картина в інтер'єрі
Sublimation,40×60cm,Vanda_Orlova,Ukraine,2023

картина в інтер'єрі на фоні білої цегляної стіни
Sublimation,40×60cm,Vanda_Orlova,Ukraine,2023

картина з зображенням родини з дитиною в інтер'єрі галереї, або великого будинку
Sublimation,40×60cm,Vanda_Orlova,Ukraine,2023

картина в жовто-блакитних відтінках в інтер'єрі жовтої спальні
Sublimation,40×60cm,Vanda_Orlova,Ukraine,2023

Авторська колекційна картина

7 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comentários


bottom of page