top of page

ABOUT THE ARTIST VANDA ORLOVA

Моя подорож у мистецтві почалася в 2022 році, коли бажання творити перетворилося на самостійне бажання досліджувати внутрішню роботу моєї мистецької свідомості. Від невеликих ескізів до масштабних робіт, мої роботи відображають моє сприйняття себе та навколишнього світу.

Я self-taught художник з України,

учасник The Chelsea International Fine Art Competition 2024 (США)

та International Art Maze Mag Competition (Великобританія).

 

Я не закінчувала художніх вишів – я просто малювала все життя.

Моє життя було і є моїм професором. Іноді жорстоким, іноді добрим і ніжним.

Painter
Wall Sketching
Painter in Studio
Canvas Painter
Weaving by Hand
Pottery Class
Female Potter Making Mug
Artist Workshop
Art Gallery

 

Мої картини беруть участь у виставках, конкурсах, арт-турах Європою та знаходяться в багатьох приватних колекціях України, Болгарії, Словаччини, Німеччини, Польщі, Швеції, Греції, Італії, США, Канади. тощо

Здебільшого я пишу сюжетну абстракцію, іноді пейзажі.

Працюю на полотні олією та акрилом, використовую текстурні пасти.

Основними темами моїх картин є життєві цінності - кохання, сім'я, дружба.
Є сюжети, які я пишу під натхненням від музики.

У своїх роботах я не прагну відобразити точну візуальну реальність, а поєдную різні матеріали, використовую кольори, форми та жестові знаки для досягнення бажаного ефекту.

Мій творчий процес створення картини – це пошук. Пошук методу візуалізації ідеї.

Мені подобається експерементувати у моїх картинах. У кожній своїй картині я розвиваюся – через нові техніки, матеріали, поєднання ідей та образів.

 

Великого значення я надаю роботі з кольором. Більшість моїх картин написані з використанням обмеженної палітри - лише 4 базові кольори! Мені подобається шукати та створювати свої кольорові відтінки. Пошук своїх композицій кольорів, відтінків, постійно тримає мене в тонусі.
 

Мені пощастило брати участь у міжнародних конкурсах, мої картини були представлені на колективних виставках у художніх галереях, що зміцнило мою репутацію у світі мистецтва.

Якщо вам цікаво дізнатися більше про мій творчий процес, слідкуйте за моїми соціальними мережами у Facebook та Instagram.

bottom of page